Jak vybrat

Jak vybrat ten správný kuchyňský dřez?

Vaření a příprava jídla je dnes populárnější než kdykoliv dříve. Experimentujeme s novými chutěmi, novými ingrediencemi, novými postupy a především si vychutnáváme takto trávený čas – s rodinou nebo s přáteli.

Ústředním bodem těchto činností se stal dřez. Už není pouze místem pro umývání a odkapávání nádobí, ale stále častěji místem, kde čistíme, omýváme, sušíme anebo cedíme nejrůznější přísady a potraviny. Dřez se vyvinul do samostatného pracovního střediska; nepostradatelného pro kuchyně dneška.

Při výběru dřezu se v první řadě rozhodujete podle toho, který výrobek splňuje všechna vaše očekávání a zároveň vyhovuje vašemu životnímu stylu. Značka Astracast nabízí širokou škálu dřezů z nejrůznějších materiálů s kombinací nejdůmyslnějších ergonomií, tradičně výjimečným vzhledem a elegancí včetně rozsáhlé nabídky konfigurací a velikostí vaniček.

K vaší dispozici je pestrá škála dřezů, baterií i balíčků příslušenství, umožňující tak sestavit si produkt vyhovující vašim individuálním potřebám a požadavkům.