Proč zvolit Astracast

Značka Astracast je celosvětově vnímána jako lídr ve výrobě kuchyňských dřezů, baterií ale i jejich kompletního příslušenství.

Výrobou nerezových a kompozitních dřezů se zabýváme již 25 let.

Inovace, design a funkčnost

Abychom si udrželi vedoucí pozici, ustavičně se snažíme vyvíjet produkty a řešení, která budou ta nejlepší na dnešním konkurenčním trhu. Proto tým našich nejlepších designerů, inženýrů a řemeslníků navržené koncepce zdokonaluje až k výrobku samotnému, který ohromí vizuálním a praktickým řešením pro moderní domov.


NAŠE PRODUKTY JSOU ZNÁMÉ SVOU INOVACÍ, DESIGNEM A FUNKČNOSTÍ

Nejvyšší kvalita

Nejvyšší kvalitou našich výrobků si můžete být jisti bez ohledu na zvolený materiál či model. Naše úplná orientace na design a zpětné investice do výroby byly oceněné získáním certifikátu ISO 9001:2000. Tento mezinárodní standard odráží vysokou úroveň designu, vývoje a zpracování, díky kterým si navíc můžeme být jistí odpovídající vysokou kvalitou výrobků v jejich celých produkčních sériích.

Záruka Astracast

Všechny dřezy Astracast mají komplexní záruku, která zahrnuje nepravděpodobné případy materiálových či výrobních vad. Tato záruka je pouze jedním ze závazků společnosti Astracast na celkové kvalitě veškerého zboží, ujišťující vás tak, že dřezy Astracast vám vždy poskytnou tu nejvyšší úrovně výkonu a životnosti po dlouhá léta jejich používání.