Vlastnosti

MATERIÁLY A ÚDŽBA

Široká nabídka materiálů

ROK Metallic je unikátní granitový povrch, u něhož jsou již při přípravě materiálu přidávány metalické částice do suroviny samotné. Kuchyně osazené takovýmto dřezem dosahují moderního a neobyčejně atraktivního vzhledu. Dostupný je ve třech barevných variantách a přináší kompletní materiálové výhody ROK, jako je například antibakteriální povrchová ochrana, která neutralizuje schopnost růstu bakterií a plísní a je tak ve srovnání s klasickým řešením daleko hygieničtější.

Granite ROK dřezy jsou vyráběné z těch nejlepších surovin použitých při výrobě kuchyňských dřezů. Jsou vyvíjeny tak, aby kombinovaly prémiový design a odolnost vůči tvrdému pracovnímu zacházení. Složením i vzhledem přirozené dřezy ROK jsou dostupné v různých přírodních barvách.

Nerezové dřezy nabízejí dlouhou odolnost proti korozi a snášejí veškeré v domácnostech běžně používané chemické přípravky a saponáty. Naše nabídka nerezových dřezů tak přináší jemný vzhled, který kontrastně vynikne s příslušenstvím a spotřebiči z leštěné oceli nebo dalších hliníkových doplňků.

Keramické dřezy představují individualitu ruční výroby a všech následných vypalovacích a finalizačních procedur. Přes svůj na první dotek chladivý, ale zároveň křehký dojem, jde o nepropustný materiál přinášející excelentní odolnost vůči všem běžně používaným chemickým přípravkům a saponátům, navíc extrémně odolný vůči teplotním výkyvům.

Všechny granitové dřezy Astracast jsou navrhovány s ohledem na maximální využití použitých surovin, přitom velmi snadno udržovatelé a odolné vůči všem domácím čistícím přípravkům.

vlastnosti_kostky2 vlastnosti_kostky1 vlastnosti_kostky3

Odolnost proti teplotním výkyvům
Vystavení extrémním změnám teplot může mít někdy nepříznivý efekt na životnost dřezu. Dřezy Astracast jsou však vyvíjeny a atestovány tak, aby odolávaly opakovaným změnám horkých a studených tekutin i nádob bez jakéhokoli následku.

Odolnost vůči nárazu a poškrábání
Dřezy Astracast jsou vyráběny, aby odolaly každodennímu provozu v těch nejrušnějších kuchyních co se úderů a nárazů týká a to bez naštípnutí, zlomení nebo dalších nechtěných důsledků. Můžete si být proto jisti, že povrchová pevnost dřezu společně s jeho jednoduchou údržbou zůstane stejná po celou délku životnosti výrobku.

Odolnost vůči chemikáliím
Molekulová struktura námi použitých materiálů zajišťuje, že všechny dřezy Astracast jsou odolné vůči všem běžně užívaným domácím chemickým přípravkům a saponátům.

Odolnost vůči skvrnám
Nízká pórovitost našich materiálů brání skvrnám, aby pronikly do povrchů dřezu. Dokonce ty nejnepříjemnější skvrny, jakými jsou červené víno a červená řepa, lze snadno setřít z povrchu jakoukoli textilií.

Odolnost vůči vodě a světlu
Materiály Astracast jsou prověřovány světově renomovanými laboratořemi, aby bylo zajištěno, že naše dřezy nebudou ztrácet barevnost v důsledku působení přímého slunečního světla nebo vody tak, jak tomu je u jiných bytových dekorací.